Hububat, Canlı Hayvan ve Süpürge Teli satış salonlarımızın bilgilerini online.etb.org.tr adresinden takip edebilirsiniz.
   TOBB Haberler
Hisarcıklıoğlu, Bulgaristan Şirketler Meclisi toplantısında
TOBB Başkanı ve EUROCHAMBRES Başkan Yardımcısı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bulgar Odalar Birliği ve EUROCHAMBRES işbirliğinde gerçekleştirilen Bulgaristan Şirketler Meclisi toplantısına katıldı.
“7 yıldızlı büyümeyi sürdürdük ve büyümede, dünyayı ikiye katladık”
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu büyüme rakamlarını değerlendirdi. Hisarcıklıoğlu “2017’den sonra 2018 ilk çeyrekte de yüzde 7’nin üzerinde gerçekleşen büyüme ülkemize moral verdi, umut ve güven kaynağı oldu. Dünya ortalamasının 2 katına ulaşan 7 yıldızlı büyüme performansımızla, olumsuz beklentileri ve tahminleri boşa çıkartmaya da devam ettik” dedi.
Hisarcıklıoğlu Sofya’da
TOBB Başkanı ve EUROCHAMBRES Başkan Yardımcısı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES Genel Kurulu’na katılmak üzere Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya gitti.
Hisarcıklıoğlu, Ankara TO Meclis Üyeleri ile iftarda buluştu
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran tarafından verilen iftar yemeğinde, Ankara Ticaret Odası Meclis Üyeleri ile bir araya geldi.
Hisarcıklıoğlu’ndan Malatya TSO’ya ziyaret
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
Hisarcıklıoğlu, Kayseri Komando Tugay’ında iftara katıldı
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı’nda düzenlenen iftar programına katıldı.
Milli İstihdam Seferberliği Adana’da tanıtıldı
Adana’da düzenlenen Milli İstihdam Seferberliği Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun özel sektörün makul ölçüde her talebine pozitif yaklaştıklarını söyledi.
Adana Ticaret Borsası’na ziyaret
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Adana Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. TESK Başkanı Bendevi Palandöken’in de eşlik ettiği Hisarcıklıoğlu’na Borsa’nın çalışmaları hakkında bilgi veren Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, yapılan satış işlemlerini konuklarına uygulamalı olarak anlattı.
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Güler’den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret
Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Güler, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
“İş dünyası, değerli bir duayeni kaybetti"
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, iş dünyasının önemli isimlerinden Demirören Holding’in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören’in vefatına ilişkin bir mesaj yayımladı.
Hisarcıklıoğlu, Ankara Valisi Topaca ile görüştü
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Valisi Ercan Topaca’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya katılarak, Ankara Uluslararası Fuar Alanı projesi hakkında görüş alış verişinde bulundu.
“D-8 ülkeleri arasındaki ticareti kolaylaştırmak gerekiyor”
Gelişen Sekiz Ülke (D-8) Büyükelçileri, TOBB’un ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. D-8 Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu’nun (FCCI) stratejik yol haritasının ele alındığı yemeğin açılışında konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, D-8 ülkelerinin arasında ticaret, tarım, sanayi, turizm, enerji ve ulaştırmaya kadar birçok alanda sektörel bazda işbirlikleri olduğunu, ancak bu potansiyeli kullanamadıklarını söyledi.
Hisarcıklıoğlu, Azerbaycan Büyükelçisi İbrahim ile görüştü
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim’i makamında kabul etti.
Bakan Yardımcısı Çiftçi’den Hisarcıklıoğlu’na ziyaret
Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Battalgazi Belediyesi’nden Hisarcıklıoğlu’na Fahri Hemşehrilik Beratı
Malatya Battalgazi Belediye Meclisi, Haziran ayı olağan toplantısında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na ‘Fahri Hemşehrilik Beratı’ verilmesi konusunda karar aldı.
TOBB ETÜ, ‘dünyanın en iyi genç üniversiteleri’ arasında
TOBB ETÜ, Türkiye’nin göğsünü kabarttı. TOBB ETÜ, Times Higher Education’ın (THE) ‘Dünyanın En İyi Genç Üniversiteleri’ arasında yer aldı. TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bu başarının kendilerini gururlandırdığını ve sorumluluklarını artırdığını belirterek, “Daha büyük hedeflerimiz var” dedi.
Güveni ve istikrarı muhafaza etmeliyiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile şehit ve gazi yakınlarının katılımıyla gerçekleştirilen Ankara Ticaret Odası (ATO) iftar yemeğinde konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Müslüman, basiret ve feraset sahibi insandır. Öyleyse karmaşa planlayanların tezgahını bozmalı, kaos tacirlerinin heveslerini kursaklarında bırakmalıyız. Bizler iş dünyası olarak, istikrarın kıymetini, bugünlerde daha iyi anlıyor ve takdir ediyoruz” dedi.
Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret
Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Akkaş, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.
Hisarcıklıoğlu Dünya Fuarcılık Gününü kutladı
Dünya Fuarcılık Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, üretimin satışa dönüşmesi ve ekonominin büyütülmesi noktasında fuarcılığın hayati bir rol üstlendiğini belirterek, TOBB olarak fuarcılık sektörünün sağlıklı bir şekilde gelişmesi için sektörle birlikte çalışmalar yürüttüklerini dile getirdi.
Hisarcıklıoğlu’na Gölbaşı Belediye Başkanı Duruay’dan ziyaret
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ile beraber TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
“Çevreye karşı duyarlı olmak insanlık görevidir”
5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, küresel ısınma ve iklim değişikliğinden, çölleşmeye kadar pek çok sorunla karşı karşıya bulunulduğunun altını çizerken, “Herkes doğaya ve çevreye karşı duyarlı olmak zorunda. Bu bir tercih meselesi değil, bütün insanlar için kaçınılmaz bir insanlık görevidir” dedi.
Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Bulut’tan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret
Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Hisarcıklıoğlu'na Muş TSO Başkanı Koç’tan ziyaret
Muş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Koç, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Hisarcıklıoğlu'na Rize TB Başkanı Erdoğan'dan ziyaret
Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Hisarcıklıoğlu’ndan Kaman TSO’ya ziyaret
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kaman Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, meclis üyeleri ile bir araya geldi.
Borsamızdan Haberler
Borsamızdan Duyurular
HIZLI ERISIM LINKLERI
MOBIL UYGULAMALAR
Merkez: Umurbey Mah. Büyükdöllük Yolu Üzeri Sok. No:7 - EDİRNE
Telefon: 02842268500 • Faks: 02842268501 • E-Posta: etb@etb.org.tr • KEP: etb@hs03.kep.tr
Canlı Hayvan Satış Tesisleri Telefon: 0284226 85 00 (Dahili:161)  Faks: 0.284 226 85 02
Süpürge Teli Satış Tesisleri Telefon & Faks: 02842355385
Lalapaşa İrtibat Bürosu: 02843214056 Süloğlu İrtibat Bürosu: 02843113211
Bilgi Edinme | Iletisim