Hububat, Canlı Hayvan ve Süpürge Teli satış salonlarımızın bilgilerini online.etb.org.tr adresinden takip edebilirsiniz.
   TOBB Haberler
Gaziantep’e taziye ziyareti
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte Gaziantep’de meydana gelen terör saldırısında yakınlarını kaybeden ailelere taziye ziyaretinde bulundu. Heyette Vali Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, bazı milletvekilleri ve belediye başkanları da yer aldı.
“Sayın Kılıçdaroğlu’na ve güvenlik güçlerimize yönelik saldırıyı şiddetle kınıyorum”
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun içinde olduğu konvoyun Artvin yakınlarında terörist bir saldırıya maruz kalmasına ilişkin bir mesaj yayımladı.
Hisarcıklıoğlu’ndan Malatya’nın birlik ve beraberliğine övgü
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte Malatya’ya giden TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, , Malatya Ticaret Borsası Başkanı Gürsel Özbey'i makamında ziyaret ettikten sonra, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmet binası açılışına katıldı. Hisarcıklıoğlu Malatyalıların birlik ve beraberliğini överken, Malatyalı tüccar ve sanayicinin dünyaya açıldığına işaret etti.
Hisarcıklıoğlu Elazığ’da taziye ziyaretlerinde bulundu
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile birlikte Elazığ’da taziye ziyaretlerinde bulundu. Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu'nu ziyaretle başlayan temaslar, geçtiğimiz günlerde terör saldırısına maruz kalan Emniyet Müdürlüğü’ne başsağlığı ziyaretiyle devam etti.
Van Kapıköy Gümrük Kapısı TOBB ve Bakanlık işbirliği ile modernleşecek
TOBB’un BM tarafından dünyaya örnek gösterilen gümrük kapılarının modernizasyonu projesi Van ve çevresindeki ticareti büyütmek için devrede. Van Kapıköy Gümrük Kapısı’nın modernizasyonu için temel atıldı. TOBB ve Gümrük Ticaret Bakanlığı’nın işbirliğinde gerçekleşecek proje ile bölgenin ticaret hacminin katlanması hedefleniyor. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, bu yatırımın, Van ve çevresinin 46 yıllık rüyasını gerçekleştirmede en önemli adımı olduğunu söyledi.
Hisarcıklıoğlu Van’da Valilik, Emniyet Müdürlüğü, Oda ve Borsa ziyaretlerinde bulundu
Van’ın Saray ilçesindeki Kapıköy Sınır Kapısı'nda yapılacak tesisin temel atma törenine katılmak üzere Van'a giden TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İpekyolu ilçesinde terör örgütü PKK tarafından düzenlen patlayıcı saldırı nedeniyle ilde incelemelerde ve taziye ziyaretlerinde bulundu.
“TOBB, Oda ve Borsalar üye aidatları için elini taşın altında koydu”
Oda ve Borsalar ile TOBB’a olan aidat borçlarını da yapılandıran düzenlemenin yürürlüğe girmesine ilişkin bir değerlendirme yapan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Hassas ve zor bir süreçten geçerken, bu borç yapılandırılmasını çok önemsiyoruz. Bunu iş dünyamızın nefes almasını sağlayacak, önemli bir fırsat olarak görüyoruz” dedi.
“Gaziantep’deki insanlık dışı vahşi saldırıyı lanetliyorum”
Gaziantep’te gerçekleşen ve çok sayıda sivil vatandaşın ölümüne neden olan kanlı terör saldırısına ilişkin bir mesaj yayımlayan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, insanlık dışı bu saldırıyı lanetlediğini bildirdi.
Hisarcıklıoğlu Uşak TSO ile birlikte Bakan Tüfenkci’yi ziyaret etti
TOBB Başkanı M. Rİfat Hisarcıklıoğlu, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Selim Kandemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’yi makamında ziyaret etti.
Hisarcıklıoğlu, Bakan Avcı ile bir araya geldi
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ile TOBB’da düzenlenen çalışma yemeğinde bir araya geldi.
Biga TSO’dan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret
Biga Ticaret ve sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve beraberindeki heyet TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
TOBB ve Çalışma Bakanlığı mesleki eğitim ve istihdam seferberliği başlattı
Mesleki eğitim ve istihdam seferberliği başlatan protokole TOBB Başkanı M. Rİfat Hisarcıklıoğlu ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu imza attı. Protokol töreninde konuşan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “İşbirliğimizi, işgücü piyasasının tamamını kapsama alacak şekilde genişletiyoruz. Bu, Türkiye’de kamu ile özel sektör arasında gerçekleşen en büyük ortak çalışma girişimidir. Özellikle de en çok ilerleme sağlamamız gereken alanların başında gelen, verimlilik sorununa çözümdür” dedi.
Türk ve Rumen iş adamları Bükreş’te biraraya geldi
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın Romanya’nın başkenti Bükreş’te Türk ve Rumen iş adamları ile yaptığı toplantıya katıldı.
ECO Genel Sekreteri Büyükelçi Halil İbrahim Akça’ya ziyaret
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığındaki TOBB heyeti Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (ECO) Genel Sekreteri Büyükelçi Halil İbrahim Akça’yı ziyaret etti.
Hisarcıklıoğlu İran Cumhurbaşkanlığı Ofisi Başkanı Nahavandian ile görüştü
İran Cumhurbaşkanlığı Ofisi Başkanı Mohammad Nahavandian, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığındaki TOBB heyetini kabul etti. Hisarcıklıoğlu görüşmede Türkiye’nin İran’ın gelişimine katkı vermek istediğini ve altyapı projelerinde daha çok yer almak istendiğini belirterek TOBB-TEPAV işbirliğinde İran’ın ilgili kurumlarıyla projeler gerçekleştirmek istediklerini ifade etti.
Türkiye ekonomisi dünyanın görebileceği en zor testten başarıyla geçti
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu İran'ın başkenti Tahran'da düzenlenen Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Ticaret ve Sanayi Odası (ECO CCI) 21'inci Yürütme Kurulu toplantısına katıldı. Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada, Türkiye ekonomisinin dünyanın en zor stres testinden başarıyla geçerek darbe girişiminden güçlenerek çıktığını belirtti.
Danimarka iş dünyası ile Kopenhag buluşması
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ile Danimarka'ya giderek, Danimarka Dışişleri Bakanı Kristian Jensen ve Danimarka’nın önde gelen firmalarının temsilcileriyle bir araya geldi.
Hisarcıklıoğlu 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katıldı
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanlığı himayesinde İstanbul Yenikapı’da düzenlenen ve yaklaşık 5 milyon kişinin katıldığı “Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katıldı.
İş dünyası yurtdışında başlatılacak iletişim kampanyası için buluştu
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve iş dünyası temsilcilerinin yer aldığı, yurt dışında başlatılacak iletişim kampanyasına ilişkin toplantıya katıldı.
Oda borsa camiasından güçlü bir ekonomi için daha çok çalışma sözü
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğündeki oda ve borsa başkanları, Başbakan Binali Yıldırım’ı ziyaret ederek istişarede bulundu. Hisarcıklıoğlu, “Ülkemizin tüccar, sanayici ve üreticileri olarak, daha güçlü bir ekonomi için, hiçbir kesintiye uğramadan yola devam etmek azmindeyiz” diye konuştu.
TOBB ve Oda-Borsa camiası her zaman demokrasiden ve milletinden yana olacaktır
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, oda ve borsa başkanlarıyla birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Hisarcıklıoğlu, “TOBB ve Oda-Borsa camiası olarak, dün olduğu gibi yarın da, demokrasiden, milletimizden, devletimizden yana olmaya devam edeceğiz” dedi.
Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'a ziyaret
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı makamında ziyaret ederek, 15 Temmuz gecesi yapılan darbe teşebbüsüne ilişkin olarak geçmiş olsun dileklerini iletti.
Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’ya ziyaret
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, STK temsilcileriyle birlikte Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’yı ziyaret etti.
Yabancı sermayeden ‘Türkiye’ye yatırım yapan kazanır’ mesajı
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; Türkiye’de yatırımı bulunan yabancı firmaların temsilcileri, YASED Başkanı Ahmet Erdem, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Hak-İş Başkanı Mahmut Arslan ile TİSK ve TZOB temsilcileri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen Uluslararası Yatırımcılarla Yüksek Düzeyli Ekonomi Diyaloğu Toplantısı’na katıldı.
Hisarcıklıoğlu, İngiltere Büyükelçisi Moore ile Kayseri’de
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İngiltere Büyükelçisi Richard Moore ile birlikte Kayseri’de işadamlarıyla bir araya geldi.
Borsamızdan Haberler
Borsamızdan Duyurular
TOBB Haberler
TOBB Duyurular
Ekonomik Göstergeler
HIZLI ERISIM LINKLERI
MOBIL UYGULAMALAR
Umurbey Mah. Büyükdöllük Yolu Üzeri Sok. No:7 - EDİRNE
Tel: 0.284.226 85 00(Pbx) • Faks: 0.284.226 85 01
Canlı Hayvan Satış Tesisleri Tel: 0.284.226 85 00(161) Faks: 0.284 226 85 02
Süpürge Teli Satış Tesisleri Tel:0.284.235 53 85
Lalapaşa İrtibat Bürosu Tel: 0.284.321 40 56 • Süloğlu İrtibat Bürosu Tel:0.284.311 32 11
Istatistik | Bilgi Edinme | Iletisim