Hububat, Canlı Hayvan ve Süpürge Teli satış salonlarımızın bilgilerini online.etb.org.tr adresinden takip edebilirsiniz.
   Borsamızdan Haberler
Borsamız'dan Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret. 01.05.2018

Edirne Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım, beraberindeki Meclis üyelerinden oluşan heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. ​

Ziyaret programında; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Göktaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Eray Karaca ve İsmail Arslan, Meclis Başkan Yardımcısı Recep İriş, Meclis Üyeleri Erhan Akgün, Erkan Posta, Zafer Bahşi, Oğuz Kurban, Ahmet Demircan ve Selman Astürk hazır bulundu.

Kabulde, ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Hemşerisi olduğu Edirne için her zaman kapıların açık olduğunu ifade eden Hisarcıklıoğlu, TOBB olarak tüm imkanlarımızla elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız dedi.

ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunarak şunları ifade etti: “Ben öncelikle tüm odalarımıza, borsalarımıza yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum. Allah hayırlı işler yapmayı hepimize nasip etsin. TOBB çok büyük bir aile, çok büyük bir çatı. Bizler de illerdeki temsilcileriyiz. Türk iş dünyası için önemli yapı olarak bizler önümüzdeki dönemde ciddi anlamda çalışarak katma değer üretmeye çalışacağız. Aynı zamanda ben TOBB’u kişisel gelişim açısından çok önemli bir okul olarak görüyorum. O yüzden hem yönetimdeki hem meclisteki tüm arkadaşlarıma da farklı değerler yaratacağına inanıyorum. Başkanımız her zamanki gibi çok sıcak, sevecen, kucaklayıcı idi. Bizler Başkanımızı çok seviyoruz. Aynı zaman da kendimize rol model olarak alıyoruz. O yüzden çok verimli bir ziyaretti bizler açısından. Kendisine ve tüm yönetime de teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaret programında, Türkiye ve Edirne ekonomisi, tarım ve hayvancılık sektöründeki sorunlar ve çözüm önerileri ile ETB’nin projelerine ilişkin karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Yayın Tarihi: 02 Mayıs 2018 Çarşamba, 20:07

 • Borsamızdan Haberler
  Borsamızdan Duyurular
  TOBB Haberler
  TOBB Duyurular
  Ekonomik Göstergeler
  HIZLI ERISIM LINKLERI
  MOBIL UYGULAMALAR
  Umurbey Mah. Büyükdöllük Yolu Üzeri Sok. No:7 - EDİRNE
  Tel: 0.284.226 85 00(Pbx) • Faks: 0.284.226 85 01
  Canlı Hayvan Satış Tesisleri Tel: 0.284.226 85 00(161) Faks: 0.284 226 85 02
  Süpürge Teli Satış Tesisleri Tel:0.284.235 53 85
  Lalapaşa İrtibat Bürosu Tel: 0.284.321 40 56 • Süloğlu İrtibat Bürosu Tel:0.284.311 32 11
  Istatistik | Bilgi Edinme | Iletisim